Hakkımızda | Bursa Gider Açma

Kardeşler Tesisat


Bursa Açma Firması olarak siz değerli müşterilerimize son model ekipmanlar ve alanında uzman personelimiz ile hizmet vermekteyiz..

Bursa Gider Açma

Lavabo Gideri Açma

Mutfak Gideri Açma

Tuvalet Gideri Açma

Tıkanıklık Açma


Banyo,Mutfak,Lavabo ve Tuvaletlerin giderleri kullanıma bağlı olarak bazen tıkanabilmektedir. Uzman ekibimizle tıkanıklık ve giderler kırmadan, parçalamadan açılır.

Tıkalı Klozet Açma

Tıkalı Gider Açma

Tıkalı Kanal Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkalı Kanal Açma


Kanal & Gider Açma, Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon temizleme, Kanal ve Gider Görüntüleme, Altyapı Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Tıkalı Kanal Açma

Tıkalı Kanalizasyon Açma

Kanal Görüntüleme

Tıkalı Banyo Gideri

Profesyonel Ekip


Bursa’da 7/24 gider açma hizmeti vermekteyiz. Bursa gider açma ve genel tesisat konusunda profesyonel makineler ile çalışmaktayız.Siz değerli müşterilerimize her zaman güler yüzlü hizmet kalitesi ve kırmadan gider açma hizmeti veriyoruz.Gider açma hizmetlerimizi titizlikle yapıyor ve işimiz bittiğinde temiz bir ortam sunuyoruz.

Teknolojik Ekipman


Gider açma hizmeti verirken Bursa‘da çoğu firmada olmayan ileri teknoloji ekipmanlarımız ile hizmet veriyoruz.Ekipmanlarımız duvarı kırmamıza gerek kalmadan gider açmamıza olanak sağlıyor.İleri teknoloji gider açma aletleri ile temiz ve zahmetsiz hizmetler sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti


Giderlerinizi açarken ve genel tesisat işlerinizi yaparken siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini gözetiyoruz.Her zaman için gider açma konusunda titizlikle çalışıyor ve müşterimizin memnuniyetini önemsiyoruz.Kullandığımız gider açma ekipmanlarımız ile sizlere zahmetsiz bir hizmet sunuyoruz.